اعلام شرایط جدید پیش فروش ساندرو استپ وی

تیم تحریریه | دوشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ | 1 نظر

پیش فروش ساندرو استپ وی در روز چهارشنبه دوم اسفندماه انجام خواهد شد.

رضا سبکروح ، قائم مقام معاونت بازاریابی و فروش گروه خودرو سازی سایپا با اعلام این خبر گفت: با توجه به استقبال هموطنان ارجمند و درخواست های مکرر محصولات پارس خودرو پیش فروش اینترنتی ساندرو استپ وی روز چهارشنبه دوم اسفند ماه راس ساعت 10 صبح صورت خواهد گرفت.

وی در خصوص شرایط فروش و نحوه پیش پرداخت افزود: در این دوره از پیش فروش استپ وی, برای مدل اتومات 27میلیون تومان و برای مدل دستی 24میلیون تومان , با موعد تحویل مهر و آبان سال آینده در نظر گرفته شده است.

قائم مقام معاونت بازاریابی و فروش گروه خودرو سازی سایپا با بیان این مطلب که محدودیت کد ملی با هدف توزیع عادلانه همانند دوره های قبل اجرا خواهد شد تصریح کرد: در این طرح سود مشارکت و سود انصراف به صورت سالانه و به ترتیب 15 و 12 درصد در نظر گرفته شده و امکان ثبت نام تنها برای مشتریانی فراهم خواهد بود که تاکنون موفق به ثبت نام این خودرو نشده اند.

وی خاطر نشان کرد: هموطنان گرامی می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی گروه خودرو سازی سایپا به آدرس www.saipacorp.comو یا نمایندگی های مجاز گروه سایپا در سراسر کشور اقدام به ثبت نام کنند.

MVM

1 دیدگاه

  1. farid | اسفند 1, 1396 | لینک نظر

    در عرض 6 ماه دوست من 2 بار کمک هاشا عوض کرد آخرش هم کلی با ضرر فروخت. اونایی که با فکر اینکه این مثل تندر 90 هست میرن اینا میخرن ، این اون نیست. یه آشغاله واقعیه. گند زدن به کیفیتش. سر پیچ ها هم که تعادل نداره. هیچ امکاناتی هم نداره. دل آدم به چی خوش باشه آخه