روش کیا موتورز ، الگوی لادا

تیم تحریریه | جمعه، ۲۱ تیر ۱۳۹۲ | 2 نظر

 

افشین خالدی – استیو ماتین مدیر طراحی اتوواز روسیه می خواهد انقلاب طراحی در لادا به سبک کیا موتورز را به سرانجام برساند. ماتین تاکید دارد افزایش فروش کیا موتورز از طریق دقت در طراحی مسئله ای است که او می خواهد در مورد لادا عملی کند. خودروهای لادا همیشه به عنوان خودروهایی با چهره هایی قدیمی مورد انتقاد بوده اند. مایت در مصاحبه با اتوموتیو نیوز اروپا امیدوارانه بر تغییرات روشن در آینده لادا سخن گفته. او از تصمیم خود در  طراحی زبان جدید برای لادا سخن می گوید.

ماتین اهل انگلیس و 48 سال سن دارد. پیشینه شغلی او به مرسدس بنز و مدیریت طراحی ولوو بین سالهای 2005 و 2009 باز می گردد.او از سال 2011 به عنوان مدیر طراحی اتو واز منصوب شده. ماموریت او در ولوو تبدیل کردن این برند سوئدی به یک برند جذاب بوده است کاری که او می خواهد در اتوواز هم انجام دهد. کانسپت لادا ایکس ری اولین خودروی نمایش داده شده با زبان جدید طراحی لاداست. لادا سال عرضه این شاسی بلند را 2016 عنوان کرده است.


از مسائلی که استیو به آن تاکید دارد تفاوت ها در روسیه است. او می گوید بین شرق و غرب، شهر و روستا و مناطق سرد و گرم اختلاف زیادی است. هدف استیو جذب خریداران روسی است اما او معتقد است موفقیت لادا در روسیه به جذب مشتریان خارج از روسیه منجر خواهد شد.
لادا امیدوار است با استیو بتواند چهره خود را تغییر  دهد و فروش بهتری در روسیه و سایر نقاط جهان بدست آورد.

اما آیا صرفا با طراحی می توان نظر مشتریان را جلب کرد؟ باید دید مسئولان لادا چه تفکراتی برای افزایش تکنولوژی خودروهای خود دارند.

 

از سراسر وب
پیشنهاد از

2 دیدگاه

  1. امیر | تیر 23, 1396 | لینک نظر

    به قول دوستمون خیلی خوشگله جمع و جور و اسپرت

  2. سپهر | تیر 21, 1392 | لینک نظر

    ولی خدایی قِشنگه…