کاهش هزینه تعمیرات گیربکس‌ های غیر گارانتی تا 50 درصد

تیم تحریریه | سه شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۷

کاهش هزینه تعمیرات گیربکس‌ های غیر گارانتی تا 50 درصد
امتیاز بدهید

با ایجاد مرکز تخصص تعمیرات گیربکس های CVT و AT، هزینه تعمیرات این قطعه اصلی برای خودرو های غیر گارانتی تا 50 درصد کاهش خواهد یافت و پس از تعمیرات از گارنتی 1 ساله یا تا 20000 پیمایش برخوردار خواهند بود.

 

گیربکس بعنوان یکی از قطعات اصلی و پر اهمیت دائما تحت تنش‌های مکانیکی است. در خودرو های CVT و AT نیز این قطعه اساسی در حالت‌های مختلف رانندگی متحمل فشار زیادی خواهد بود که در صورت عدم آشنایی با نحوه رانندگی صحیح با خودرو‌های اتوماتیک و یا تحمیل فشارهای بیش از حد در بلند مدت دچار نقص فنی جدی خواهد شد که نیازمند تعمیرات اساسی و یا تعویض قطعات است.

در خودرو‌های شرکت مدیران خودرو، کلیه قطعات خودرو دارای گرانتی بی‌قید و شرط بلند مدت هستند که در صورت بروز مشکل بدون هیچ هزینه‌ای تعمیرات آن انجام خواهد شد. اما در صورت بروز مشکل پس از دوره گارانتی ممکن است تعمیرات گیربکس‌های CVT و AT مالک خودرو را متحمل زیان چند میلیونی کند.

شرکت مدیران خودرو با راه اندازی مرکز تخصصی تعمیر گیربکس های CVT  و  AT هزینه تعمیرات را تا 50 درصد برای مشتریان کاهش داده است. پیش از این مشتریانی که خودرو های آنها از دوره گارانتی خارج شده بودند، در صورت بروز مشکل گیربکس، متحمل هزینه‌های غیر منطقی از سوی تعمیرگاه‌های غیر تخصصی می‌شدند که البته هیچ تضمینی هم برای تعمیرات آنها نبود.

شرکت مدیران خودرو ضمن تعمیر اصولی و مهندسی گیربکس‌ها و کاهش هزینه تعمیرات شامل اجرت خدمات و همچنین استفاده از قطعات یدکی اصلی با قیمت رسمی شرکت، کیفیت تعمیرات صورت گرفته را تا یکسال پس از انجام تعمیرات گیربکس و یا پیمایش 20000 کیلومتر تضمین و کارکرد بودن نقص آن را گارانتی می‌کند.

پیش از این بسیاری از مشتریان از خدمات غیر اصولی تعمیرگاه‌های سنتی و غیر متخصص و همچنین دریافت هزینه‌های غیر منطقی و چند برابری گله‌مند بودند که امید است با راه اندازی این مرکز تخصصی توسط مدیران خودرو این مشکل برطرف گردد.

مشتریان در صورت نیاز به استفاده از این خدمات کافی است با شماره 47651-021 تماس و یا مراجعه به وبسایت رسمی شرکت مدیران خودرو به آدرس www.mvmco.ir اقدام نمایند.


بدون دیدگاه