فضای داخلی چری آریزو6 ، سبکی اروپایی

تیم تحریریه | چهارشنبه، ۱۹ دی ۱۳۹۷ | 3 نظر

فضای داخلی چری آریزو6 ، سبکی اروپایی
امتیاز بدهید

اخیرا سدان جدید شرکت چری یعنی آریزو6 که قرار است به زودی وارد بازار خودرو کشور گردد ، در کشور چین رونمایی شده است ، این سدان زبان جدید طراحی در چری را نشان میدهد ،  که دقیقا مطابق با سبک و سیاق خودروهای اروپایی بوده و نشان از آمادگی چری برای ورود به بازارهای اروپا و جهان را دارد.

اما یک نکته جالب وجود دارد و آن این است که جلو داشبورد این خودرو ، مشابه آئودی ای 6 نسل جدید به عنوان یک سدان لوکس آلمانی میباشد .

آئودی از شرکت های پیشرو صنعت خودروسازی اروپا و جهان میباشد که در سالهای اخیر با طراحی و مهندسی نوگرایانه خود سبک و سیاقی ابداعی را در بازار خودرو ایجاد نموده است.

چینی ها و شرکت چری با انجام سرمایه گذاری کلان  در بخش طراحی به شدت در حال کم کردن فاصله خود با بزرگان این صنعت هستند ، استفاده از طراحان بنام اروپایی این سبک نگرش جدید را به خوبی نمایان میسازد.

طراحی ساده و اما در عین حال مدرن آریزو6 که همه ادوات آن به صورت لمسی بوده و حالت مناسب ارگونومیک را برای سرنشینان فراهم آورده ،کاملا از فرهنگ طراحی و مهندسی به روز اروپایی که در محصولاتی چون آئودی استفاده شده است نشات گرفته ، و نشان از پختگی طراحی کابین دارد که نوید دهنده فضایی گرم ، راحت و دوست داشتنی میباشد.

خودروی چری آریزو6 به زودی در بازار کشورمان توسط شرکت مدیران خودرو  عرضه خواهد شد و شرکت مدیران خودرو در طول چند ماه گذشته ، کارشو  و تست درایوهای گوناگونی را برای این خودرو تدارک دیده و هم اکنون نیز در حال اجرا میباشد  نکته جالب این است که اکثر مشتریان ایرانی ، در ارزیابی های صورت گرفته ، فضای داخلی و خارجی این خودرو را مشابه خودروهای روز اروپایی دانسته اند .


3 دیدگاه

 1. علی | دی 20, 1397 | لینک نظر

  هر دو عکس یکیه

 2. sunmartin | دی 20, 1397 | لینک نظر

  چیزی نمیشه گفت …شما کیفیت طراحی مینیمالیسم طراحی تاخوگراف آئودی (بهترین طراحی فضای داخلی و کنسول در سال 2016/201/) با چری چینی مقایسه میکنید؟ نه تنها شباهتی به لحاظ طراحی ندارن بلکه اون 5 حلقه زیبای آئودی می ارزه به کل صنعت کچی کاری چین و چینی
  آئودی یکی از برترین خودروهای جهانه و چری یکی از بی کیفیت ترین خودروهای چین!

 3. ارش | دی 19, 1397 | لینک نظر

  الان این تبلیغ بود ؟ا