شرایط ویژه فروش محصولات مدیران خودرو تمدید شد

تیم تحریریه | شنبه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ | 2 نظر

شرایط ویژه فروش محصولات مدیران خودرو تمدید شد
امتیاز بدهید

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیران خودرو، با توجه به استقبال گسترده مردم از شرایط فروش ویژه دهه مبارک فجر، این شرایط با ارئه تسهیلات ویژه و منعطف جهت خرید محصولات برند ام وی ام به صورت محدود تا اطلاع ثانوی تمدید شد.

بر این اساس، مشتریان می‌توانند جهت خرید خودرو های ام وی ام ایکس 22، ام وی ام ایکس33 اس و ام وی ام 315 از روش های متنوعی با پرداخت 40 درصد قیمت محصول بهره مند شده و از تسهیلات 60 درصدی در دو روش مختلف استفاده نمایند. مشت ریان می توانند با پرداخت 10 درصد قیمت محصول در قالب یک چک دوماهه بدون بهره از تسهیلات 50 درصدی ارزش خودرو بهرمند شده و یا تمامی 60 درصد مابقی قیمت محصول را به عنوان تسهیلات استفاده نمایند. در هر دو روش بازپرداخت مدت زمان ارائه شده برای استفاده از تسهیلات تا 48 ماه منعطف می باشد.

تحویل این خودرو ها فوری بوده و از زمان ثبت نام و تکمیل پیش پرداخت و مدارک لازم طی مدت 30 روز صورت خواهد گرفت. لازم به ذکر است کلیه محصولات برند ام وی ام از گارانتی 3 ساله یا پیمایش 60 هزار کیلومتر برخوردار بوده و همچنین سرویس اولیه کلیه خودرو ها برای مشتریان رایگان خواهد بود.
مشتریان میتوانند با مراجعه به وبسایت شرکت مدیران خودرو به آدرس www.mvmco.ir از نزدیک‌ترین نمایندگی‌ محل مورد نظر خود مطلع شوند.


2 دیدگاه

  1. احمود | بهمن 28, 1397 | لینک نظر

    تیگو ساوان اسب تهاجمی بالاخره ثبت نام کردم و به آرزوم رسیدم البته یکی از بهترین محصولات جهان الانم زیر پامه چری آریزو سیکس دابل توربو که گیربکسشس zf آلمان و موتورش هیوندا پاور های تک هستش واقعا از مدیران ممنونم

  2. احمود | بهمن 27, 1397 | لینک نظر

    بهترین خودرو محصول مدیران عزیز واقعا ممنون برای چنین شرایط خوبی من آریزو 6 تحویل گرفتم و حالا در دور دوم تمیدیدی قصد دارم که خودروی زیبا و برازنده تیگو ساوان ایکس توربو ثبت نام کنم که با قیمت بسیار خوب 400 ملیون با شرایط عالی هست