بیسو T5

بیسو

بیسو T5 دیگر محصولی از این برند چینی است که با همکاری سیف خودرو به بازار ایران وارد خواهد شد. با توجه به سبک قیمت گذاری و مشخصات فنی که این خودرو ارایه می دهد، همانند بیسو T3، رقابت شدیدی را با چند کراس اوور سایز متوسط شناخته شده، نظیر چری تیگو5 و جک S5 در پیش رو دارد. با توجه به مشخصات فنی و امکاناتی که این خودرو با آن ها عرضه خواهد شد، امکان دارد بتواند تا حدودی نیاز به یک محصول مدرن را در بازار ایران پاسخ دهد. هم چنین بیسو T5 به صورت هفت نفره نیز عرضه می شود تا عرصه را بیش از پیش بر رقبا تنگ کند.

 

تازه وارد و ناشناخته

با وجود آن که در حال حاضر برندهای شناخته شده چینی، از سبک طراحی مشترک در محصولاتشان بهره می برند، بیسو به دلیل تازه وارد بودن هنوز به این مرحله نرسیده و محصولاتش سعی دارند ترکیبی از خودروهای شناخته شده در هر سگمنت باشند. همین الگو گیری باعث شده تا حجم زیادی از پلاستیک در ساخت بدنه استفاده شود که با ماهیت خودروهای لوکس، که بیسو T5 سعی دارد یکی از آنها باشد، در تناقض است. هم چنین به دلیل الگو گیری های متعدد، بلوغ دیگر محصولات چینی در بیسو T5 دیده نمی شود. با این وجود، به دلیل بسته بودن بیش از حد بازار ایران، یک خودروی جدید با ظاهری منحصر به فرد قطعا جلب توجه خواهد کرد.

 

ویژگی های بیسو T5 برای ایرانیان

برای مشتریان ایرانی که تمایل دارند تا یک داشبورد اروپایی را در خودروی خود داشته باشند، بیسو T5 یک گزینه ایده آل محسوب می شود که می تواند خواسته های آن ها را بر آورده کند و بر خلاف ظاهر خارجی، با تناسب خوبی ساخته شده است. بر خلاف دیگر شاسی بلندهای هفت صندلی بازار، که از فاصله محوری و فضای پا جالبی در خودرو بهره نمی برند، بیسو T5 با فاصله محوری قابل قبولی عرضه می شود و سرنشینان صندلی های دو ردیف عقب، فضای مناسبی برای نشستن خواهد داشت. مواد استفاده شده در ساخت کابین خوب و با کیفیت هستند و از پلاستیک نرم در ساخت داشبورد استفاده شده است.

در ادامه می توانید مشخصات فنی این خودرو را مشاهده کنید:

مشخصات فنی

مشخصات پایه

ویژگی‌ها
گیربکس 8 سرعته

موتور

حجم موتور 1500 توربو
موقعیت موتور
سیلندر 4
تعداد سوپاپ 16
اسب بخار 150
گشتاور 250 نیوتن متر

ابعاد و وزن

طول 4715 میلی متر
عرض 1830 میلی متر
ارتفاع 1788 میلی متر
وزن 1660 کیلوگرم
سایز تایر 215/60 R17

سرعت و شتاب

حداکثر سرعت
شتاب

سوخت

سوخت بنزین
ظرفیت مخزن
استاندارد محیط زیست یورو5

امکانات

کیسه‌های هوا 6
ترمز ABS EBD
صندلی برقی
تهویه مطبوع خودکار
پنجره
آینه
چراغ
متفرقه

بدون دیدگاه