تیونینگ بى نظیر ب ام و سرى ٢ با ٨٢٠ اسب بخار قدرت

تیونینگ
تیونینگ بى نظیر ب ام و سرى ٢ با ٨٢٠ اسب بخار قدرت
1 رای - میانگین 1

ACاشنیتزر در بزرگداشت ۳۰ سالگی‌اش با نسخه ویژه ACL2S بر اساس ب‌ام‌و M240i به «فراتر از استانداردها» حرکت کرده است. ACL2S که قرار است که موتور شوی امسال در ژنو رونمایی شود، شامل تمام ویژگی‌های کیفی محصولات AC اشنیتزر در تبدیل خودروهای برجسته در طول ۳ دهه گذشته است.

تبدیل پایه AC اشنیتزر باعث می‌شود که قدرت پیشرانه M240i از ۳۴۰ به ۴۰ اسب‌بخار افزایش پیدا کند و حداکثر گشتاور نیز به ۶۰۰ نیوتن‌متر برسد. یک تنظیم دوباره ECU، سیستم اگزوز جدید، داون‌پایپ و تغییر سیستم مکش، از جمله مواردی هستند که در این رابطه نقش داشته‌اند. علاوه بر این، AC اشنیتزر یک کیت سیستم تعلیق RS با قابلیت تنظیم کامل، شامل کاهش ارتفاع خودرو، تنظیم ارتفاع سواری مطابق سلیقه مشتری، میزان فشردگی و واکنش در این خودرو ارائه کرده است.

امّا بخش عمده این تیونینگ، مربوط به کیت بدنه عریض ۱۰ تکه ACL2S است که شامل قسمت‌هایی مانند یک اسپویلر کربنی در جلو، اسپلیتر جلو، آینه‌های بغل کربنی، یک سری جدید از لبه‌های کنار بدنه، یک اسپویلر سقفی در عقب، بال فیبر کربنی و یک دیفیوزر کربنی در عقب می‌شود. این به معنای آن است که ACL2S در سرعت‌های بالا، همچنان بر روی زمین باقی می‌ماند. همچنین این کمپانی یک سری از چرخ‌های آلیاژی AC1 اضافه کرده که می‌توان آنها را در هر یک از رنگ‌های مشکی یا نقره‌ای انتخاب کرد.

امّا عملکرد و آپگریدها، تنها اطلاعات قابل‌ذکر در مورد این خودرو نیستند و شاید مهمترین موضوع، قیمت ACL2S است. کیت تبدیل کامل ACL2S همراه با تمام تجهیزات و مجوّزها، هزینه‌ای برابر ۳۸ هزار دلار برای مشتریان در بر دارد و این شامل قیمت خودروی اولیه نیز نمی‌شود. بنابراین اگر قیمت خودروی کارخانه‌ای را که معادل ۴۴۴۵۰ دلار است درنظر بگیرید، قیمت تمام‌شده یک ACL2S حدود ۸۳ هزار دلار است و برای خودرویی که تنها کمی بیشتر از مدل ۵۵ هزار دلاری ب‌ام‌و M2 قدرت دارد، قیمت بالایی محسوب می‌شود.