اولین ب ام و I8 دومیلیارد تومانی پلاک شد + سند

سپهر زنگنه | سه شنبه، ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ | 7 نظر

 

پس از گذشت یک سال از ورود ب ام و های i8 به ایران و عدم شماره گذاری آنها به دلیل برخی مشکلات، سرانجام امروز اولین دستگاه ب ام و i8 از سوی پلیس راهور ناجا پلاک شد.

به نقل از مجله ماشین – پس از گذشت یک سال از ورود ب ام و های i8 به ایران و عدم شماره گذاری آنها به دلیل برخی مشکلات، سرانجام امروز اولین دستگاه ب ام و i8 از سوی پلیس راهور ناجا پلاک شد.

ب ام و ای 8 پلاک

به گزارش پایگاه خبری مجله ماشین، i8 که حدودا تعداد 50 دستگاه از آن وارد کشور شده است، طی یک سال گذشته فقط به عنوان کالای تزئینی در نمایشگاه های اتومبیل تهران مورد استفاده قرار گرفته است.

دنده 6 – با توجه به قیمت حدود 1 الی 1.5 میلیارد تومانی ب ام و I8 های فاقد پلاک ، می توان انتظار داشت که این نمونه پلاک شده حداقل 2 میلیارد تومان قیمت بخورد، این درحالیست که پرشیا خودرو خدمات دهی به این خودروها را متعهد نشده است.

 

BMW i8 نیامده رفت / ماجرای ممنوعیت واردات I8 به ایران

BMW i8 نیامده رفت / ممنوعیت واردات به ایران

7دیدگاه

 1. محمد رضا می‌گه:

  در ایران شماره گذاری وانت نیسان زامیاد متعلق به 45 سال پیش در کمتر از سه روز و بدون هبچ دردسری فورا انجام میشه اون وقت شماره گذاری ابر هیبرید آلمانی که حتی جرمی کلارکسون هم ازش تعریف کرد یک سال زمان میبره.اونم با پرداخت کلی هزینه و … واقعا برای کشورم متاسفام

 2. رافال M می‌گه:

  چطور شد 8 تا وارد شد و دوباره ممنوع شد؟!
  این که دیگه موتورش هیبریدیه و حجم موتور بالای 2500 نداره

 3. فرهاد می‌گه:

  اگر تمام ثروت من و فامیل من رو جمع کنی قادر به خرید این خودرو نیستم ولی لذت میبرم در کشورم خودروهای به روز و جدید و مدرن که زمانی فقط باید عکسشان را میدیدم تردد نمایند ، حداقل حذ بصری میبریم و از دیدن 500 تا پراید در ترافیک کنار هم افسرده نمیشویم . به امید روزی که مردم ما هم توانایی خرید بهترین خودروهای دنیا را داشته باشند .


در بحث شرکت کنید