اخبار داخلی

آغاز فروش خودروهای وارداتی سامانه یکپارچه

مدیر سامانه یکپارچه خودروها از آغاز دور جدید ثبت‌نام‌ خودروهای وارداتی  از روز سه‌شنبه ١٩ تیر ماه خبر داد. متقاضیان جدید خرید خودروهای وارداتی از امروز تا روز پنجشنبه ٢١ تیر ماه فرصت دارند نسبت به بلوکه کردن ۵۰۰ میلیون تومان در حساب‌ وکالتی خود اقدام نمایند. مرحله هفدهم عرضه خودروهای وارداتی علاوه بر متقاضیان جدید، برای آخرین بار میزبان ثبت‌نامی‌های اسفند ماه ١۴٠١ خواهد بود.

به گزارش دنده 6 – مهدی تقدسی اعلام کرد: امکان وکالتی کردن حساب نزد یکی از شعب بانک‌ها مورد تایید به نام خودروهای وارداتی از امروز (دوشنبه) فراهم شده و مشتریان تا روز پنجشنبه (٢١ تیرماه) برای این منظور و بلوکه کردن وجه ۵٠٠ میلیون تومانی در این حساب فرصت خواهند داشت.

مدیر سامانه یکپارچه خودروها ادامه‌ داد: ثبت‌نام‌ از فردا (سه‌شنبه) آغاز خواهد شد و تا ساعاتی دیگر سبد محصولاتی که در این دور عرضه خواهند شد، اعلام می‌شود.وی تاکید کرد: در این دوره از عرضه خودروهای وارداتی علاوه بر ایجاد امکان برای ثبت‌نام متقاضیان جدید، بار دیگر و برای آخرین بار، به ثبت‌نام کنندگان مرحله اول که اسفند ماه سال ١۴٠١ ثبت‌نام‌ اولیه انجام و نوبت‌دهی شده اما تاکنون انتخاب خودرو نداشته‌اند، این فرصت داده شده که خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا