اخبار خارجیاسلایدر

زیباترین خودروی عضلانی قرن 21

در نظرسنجی پدنده 6  شرکت کنید تا زیباترین خودروی عضلانی قرن بیست‌ویک را از بین سه نسل کامارو، چهار نسل موستانگ و چلنجر و چارجر انتخاب کنیم.

به گزارش دنده 6 – ماه گذشته دوج نسل کاملاً جدید چارجر را معرفی کرد که برخی طراحی بیرونی آن را می‌پسندند و برخی دیگر نه. به همین دلیل، این سؤال در ذهن ما شکل گرفت که زیباترین خودروی عضلانی قرن بیست‌ویک کدام است؟ البته هرچند نسل قبلی چارجر چهاردر هم یک ماسل کار محسوب می‌شود اما در اینجا فقط روی کوپه‌ها تمرکز داریم یعنی قالبی که از دههٔ ۶۰ جزء اصلی فرمول خودروهای عضلانی بوده است.

 

برای این نظرسنجی اگر بخواهیم تمام نسخه‌ها یا فیس‌لیفت‌های ماسل کارهایی که از سال ۲۰۰۰ تاکنون عرضه شده‌اند را در نظر بگیریم، لیست مدل‌ها بسیار طولانی خواهد شد. به همین دلیل، ما فقط روی نسل‌های هرکدام از خودروهای عضلانی تمرکز کرده‌ایم؛ بنابراین، وقتی در نظرسنجی انتهای این مطلب به ماسل کار موردنظر خود رأی دادید، می‌توانید در بخش نظرات بنویسید که کدام نسخه از این خودرو را در نظر داشته‌اید.

حتی با در نظر گرفتن نسل‌های این خودروها هم شاید تعجب کنید که طی تنها ربع قرن گذشته چه تعداد ماسل کار به بازار عرضه شده است. البته این لیست خودروهایی که در دههٔ ۹۰ معرفی شدند اما در اوایل دههٔ ۲۰۰۰ هنوز عرضه می‌شدند را هم دربر می‌گیرد؛ بنابراین، ما سه نسل شورلت کامارو، چهار نسل فورد موستانگ و فقط یک دوج چلنجر خواهیم داشت. بااین‌حال، مردان دوج از همان یک نسل چلنجر بیشترین بهره را بردند و به‌اندازهٔ دو تا سه نسل نسخه‌های مختلف بر اساس آن ارائه کردند. حال نیز یک چارجر دودر کاملاً جدیدی را داریم که در نسخه‌های الکتریکی و بنزینی راهی بازار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا