شرایط فروش هایما اس ۵ و پژو پارس ایران خودرو در شهریور ۱۴۰۲

مدیریت سایت | شنبه، ۲۵ شهریور

شرایط فروش هایما اس 5 و پژو پارس ایران خودرو در شهریور 1402 اعلام شد. ایران خودرو هایما S5 و پژو پارس XU7P را به‌شکل فروش فوری به بازار عرضه می‌کند.

به گزارش دنده 6 – گروه صنعتی ایران خودرو با انتشار اطلاعیه‌ای جزئیات بیستمین مرحله فراخوان اولویت‌بندی سامانه یکپارچه فروش خودرو در قالب شرایط فروش فوق‌العاده خودروهای هایما S5 و پژو پارس را با موعد تحویل 90 روزه فقط برای منتخبان اولویت‌های پاییز 1402 اعلام کرد. در ادامه جزئیات شرایط فروش هایما S5 و پژو پارس را در شهریور ۱۴۰۲ مشاهده می‌کنید:

آن دسته از متقاضیانی که در سامانه یکپارچه فرایند ثبت نام را انجام دادند و نام آنها به‌عنوان بخش اول اولویت پاییز ۱۴۰۲ خودرو پژو پارس و بخش دوم اولویت پاییز ۱۴۰۲ خودرو هایما اس ۵ فروش فوق‌العاده به ایران خودرو اعلام شده، همچنین این شرکت برای آنها پیامک ارسال کرده یا در سال فروش اینترنتی ایران خودرو نام آنها درج شده، اجازه ثبت نام در این بخشنامه را خواهند داشت.

شرایط فروش هایما اس ۵ و پژو پارس

شرایط فروش هایما اس 5

ایران خودرو در این طرح پژو پارس XU7P را در رنگ سفید و با قیمت مصوب ۲۹۴ میلیون و ۱۳۳ هزار تومان به فروش می‌رساند. همچنین امکان خرید هایما اس ۵ در رنگ‌های سفید، مشکی آنوس، خاکستری، نقره‌ای و ذغالی با قیمت مصوب ۹۸۴ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان فراهم شده است. همچنین موعد تحویل این خودروها نیز ۳ ماهه اعلام شده است.


بدون دیدگاه