اخباراخبار داخلی

طرح امداد کرمان موتور به مناسبت تعطیلات عید فطر

محمدرضا محمودی معاونت خدمات امدادی شرکت کرمان موتور ضمن قبولی طاعات و عبادات هموطنان از برگزاری طرح امداد به مناسبت تعطیلات عید فطر خبر داد. محمودی اضافه نمود : اگر می‌گوییم همواره، یعنی در هر لحظه و تحت هر شرایطی.

در ایام تعطیل، در تمامی شرایط جوی و در تمام ساعات شبانه‌روز ، امداد کرمان‌موتور همواره در کنار شماست تا بدون هیچ دغدغه‌ای و با آرامش خاطر از محصولات این شرکت استفاده نمایید. نه فقط استفاده، بلکه از رانندگی با آن لذت ببرید! زیرا شرکت خدمات ‌و تجارت بــم‌خودرو به عنوان متولی خدمات ‌پس ‌از فروش محصولات کرمان‌موتور، تمام تلاش خود را به کار بسته است تا با جانمایی صحیح پایگاه های امدادی و مبتنی بر تناسب حجم ترافیک، به‌ویژه در تعطیلات، به شما اطمینان دهد در طول شبانه روز فاصله خودروی امداد تا شما فقط یک تماس تلفنی است! مرکز تماس 24 ساعته امداد کرمان‌موتور با شماره 42724-021 آماده است تا با ارائه مشاوره فنی اولین پشتیبان شما باشد، همچنین امدادگران شرکت کرمان موتور نیز آماده ارائه خدمات در محل و در صورت نیاز حمل خودرو به نزدیک‌ترین نمایندگی می‌باشند .

به آگاهی تمامی مشتریان محترم محصولات کرمان‌موتور می‌رساند به مناسبت تعطیلات ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی و همچنین عید سعید فطر از تاریخ 13 الی 17 خرداد 98 طرح امدادی ویژه‌ای در تمامی جاده‌‌ها و مسیرهای استراتژیک سطح کشور برگزار خواهد گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا