اخباراخبار خارجیاسلایدربررسی

چهارمین شاسی بلند برقی کادیلاک رونمایی شد

کادیلاک Vistiq ۲۰۲۶ جدیدترین خودروی برقی این شرکت است که به خط تولید این برند ملحق شده است. این شرکت جزئیات بسیار کمی در مورد کراس اوور جدید در دسترس قرار داده، اما چندین تصویر منتشر کرد و نشان داد که مدل سه ردیفه بین لیریک و اسکلید IQ.v قرار خواهد گرفت.

در اصل، Vistiq فقط شبیه یک اسکلید IQ کوچک شده است. یک جلوپنجره مصنوعی پهن با نشان کادیلاک درست زیر نوار کرومی دارد و چراغ‌های روشنایی در روز افقی را که بالای چراغ‌های جلوی عمودی قرار گرفته، به هم متصل می‌کند. از برخی جهات، بیشتر شبیه اسکالید بنزینی است تا IQ الکتریکی.

کراس اوور جدید همچنان به چیدمان عمودی چراغ عقب این برند ادامه می‌دهد. ما باید منتظر بمانیم تا کابین را ببینیم، اما انتظار داریم فضای زیادی برای صفحه نمایش و نمایشگرها وجود داشته باشد.
Vistiq سومین خودروی الکتریکی است که کادیلاک در سال جاری رونمایی کرده است. ماه گذشته، Optiq ۲۰۲۵ را معرفی کرد. این شرکت همچنین اسکلید IQ را در ماه آگوست عرضه کرد. این مدل می‌تواند تا ۷۵۰ اسب بخار قدرت تولید کند و در کمتر از ۵ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسد.

کادیلاک در سال آینده جزئیات بیشتری در مورد Vistiq ۲۰۲۶ از جمله ویژگی‌های موجود و قیمت آن منتشر خواهد کرد. همچنین در سال ۲۰۲۴ اطلاعات بیشتری درباره Optiq به دست خواهیم آورد. Vistiq پنجمین خودروی الکتریکی کادیلاک در مجموعه خود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا