کارشناسی خودرو کارنامه در اصفهان راه‌اندازی شد

مدیریت سایت | چهارشنبه، ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

کارشناسی خودرو کارنامه در اصفهان راه‌اندازی شد

سرویس کارشناسی خودرو کارنامه، به منظور کم کردن ریسک خرید و فروش خودرو، و برای کمک به بازار خودروهای کارکرده، وارد عمل شده و حالا خدمات این سایت، در شهر زیبای اصفهان نیز قابل دسترسی است. اصفهان به عنوان یکی از بزرگترین شهرهای ایران، ‌سهم زیادی از جابه جایی و معاملات خودرو را دارد. به همین دلیل راه‌اندازی کارشناسی خودرو در این شهر یکی از سرویس‌های کاربردی است. کارشناسی خودرو هم به کمک خریدار می‌آید و هم فروشنده. خریدار با بررسی فرم کارشناسی و با در نظر گرفتن نقاط ضعف و قوت خودرو اقدام به خرید می‌کند و فروشنده فرم کارشناسی را ضمیمه آگهی خودروی خود در سایت فروش خودرو می‌کند. در حقیقت کارنامه به منظور کمک به افراد برای داشتن یک معامله بی‌دردسر و مفید پا به میدان گذاشته و هم اکنون در حال توسعه سرویس‌های خود در سایر  شهرهای مختلف ایران نیز هست. با ما همراه باشید تا در مورد خدمات کارشناسی خودرو کارنامه در شهر اصفهان، بیشتر بدانید.

آشنایی با روند کارشناسی خودرو در اصفهان

 نوسان قیمت ‌در بازار خودروی ایران، باعث شده که دست بسیاری از مردم از خرید خودروهای صفر کوتاه شده و بازار خودروهای کارکرده رونق بیشتری بگیرد. اما خرید یک خودروی کارکرده بدون آشنایی با مسائل ظاهری و فنی آن، ممکن است نتیجه خوبی نداشته باشد. کارشناسی خودرو کارنامه، خدمتی برای تسهیل خرید و فروش خودروی کارکرده است و سرویس کارشناسی ماشین در اصفهان ، به همین منظور راه‌اندازی شده است. اگر قصد خرید خودروی کارکرده دارید، کافی است فرم کارشناسی خودرو در سایت کارنامه را پر کنید. کارشناسان این سایت با حضور در محل مورد نظر شما،  تمامی قسمت‌های بدنه و فنی خودرو را بررسی کرده و نکات مربوط به آن را در فرم کارشناسی درج می‌کنند. بعد از اتمام کار، بر روی خودرو قیمت گذاری خواهد شد و تمام. اگر فروشنده خودرو باشید می‌توانید با طی همین روال، فرم کارشناسی خودرو را دریافت کرده و آن را ضمیمه آگهی خودروی خود کنید. در این صورت هم به روند کار فروش سرعت داده‌اید و هم در بسیاری از هزینه‌ها صرفه‌جویی کرده‌اید.

چرا کارشناسی خودرو کارنامه انتخابی منطقی است؟

مزایای استفاده از کارشناسی خودرو كارنامه، آن‌قدر زیاد هست که شما را به استفاده از این سرویس تشویق کند. برای کارشناسی انواع خودرو ها کارنامه  دارای تیمی است که تخصص لازم در تمامی زمینه‌های مربوط به خودروهای قدیمی و جدید را دارند. این افراد ضمن گذراندن دوره‌های تخصصی در دانشگاه صنعتی شریف، قادر به تشخیص تمامی مشکلات مربوط به انواع خودروهای موجود در بازار ایران هستند. در کنار این تخصص، کارشناسان از مدرن‌ترین لوازم مربوط به کارشناسی خودرو نیز استفاده می‌کنند. مهمترین مزیت این کار، اطمینان از سلامت تمامی جوانب فنی، بدنه و کابین خودرویی است که قصد خرید آن را دارید. کارشناسان کارنامه، علاوه بر بخش فنی، به لحاظ حقوقی نیز اطلاعات کافی دارند و با بررسی تمامی مدارک خودرو، خیال خریدار را از جانب مسائل مربوط به بیمه، کارت و سند ماشین نیز راحت خواهند کرد. کارشناسان این سایت با بررسی بیش از ۴۳۰ آیتم در خودرو، بهترین و کامل‌ترین کارشناسی خودرو را در میان دیگر سرویس‌های موجود در اختیار شما قرار می‌دهند.

سخن آخر

اگر ساکن شهر اصفهان هستید، می‌توانید به آسانی برای معاملات خودرو از کارشناسی خودروی کارنامه کمک بگیرید. کارنامه بخش سرویس کارشناسی خود را کاملا ضمانت می‌کند. یعنی در صورتی‌که خریدار یا فروشنده بعد از دریافت کارشناسی، به هر مشکلی در خودرو برخورد کنند که در فرم کارشناسی به آن توجه نشده، تیم کارنامه در یک بازه زمانی مشخص، تا سقف ۱۰ میلیون تومان خسارت پرداخت خواهد کرد. در صورت نیاز برای خرید خودرو می‌توانید به لیست خودروهای کارشناسی شده در سایت مراجعه کرده و خودروهای مورد نظرتان را بررسی کنید. در طرف مقابل هم اگر قصد فروش خودرو دارید، با کمک از کارشناسان کارنامه، فرم کارشناسی را ضمیمه آگهی خود کنید.


بدون دیدگاه