فضای داخلی و خارجی کیا استینگر

معرفی خودرو

شرکت کیا در نهایت پس از شایعات فراوان و انتشار تصاویر تیزری متعدد از سدان پرقدرت استینگر جی تی، پیش از نمایشگاه دیترویت 2017 رونمایی کرده است. این مدل به شکل استاندارد با پیشرانه 2.0 لیتری توربو چهار سیلندر با خروجی 255 اسب بخاری به فروش خواهد رسید. اما یک مدل موتور قدرتمند دیگری نیز برای استینگر جی تی در نظر گرفته شد که از نوع 3.3 لیتری شش سیلندر توربودوقلو با خروجی 365 اسب بخاری بوده  که می تواند در کمتر از 5.1 ثانیه به 100 کیلومتر بر ساعت برسد.

این پیشرانه در کنار جعبه دنده هشت سرعته اتوماتیک و سیستم دو چرخ عقب محرک استینگر جی تی را برای عملکرد بزرگ در جاده آماده می سازد. نسخه شش سیلندر با ترمزهای Brembo می تواند یک خودرو اسپرت پرتوان باشد و با وجود سیستم هشدار توجه راننده کمک شایانی در کاهش تصادفات خواهد کرد. با کروزکنترل تطبیقی، خودرو می تواند فاصله خود را با دیگر اتومبیل ها حفظ کرده و در ترافیک عملکرد منظمی داشته باشد.

در دیگر ویژگی ها باید به سیستم نگهدارنده در خط، سیستم هشدار ترافیک و چندی دیگر اشاره داشت. با استفاده از نمایشگر HUD یا همان فرانما در صفحه نمایش لمسی استینگر، افراد می توانند شاهد ناوبری، کنترل سیستم صوتی، کنترل پنجره های جلو و برخی دیگر باشند.