تصادف سنگین بسترن B50 F + تصاویر

سپهر زنگنه | چهارشنبه، ۴ آذر ۱۳۹۴ | 64 نظر

یکی از کاربران سایت در باره این تصادف اینگونه نوشته است

“سلام چند تا عکس مربوط به تصادف یک خودروی بسترن B50f دارم که توی تعمیرگاه مرکزی گروه بهمن توی کیلومتر 13 جاده قدیم قرار داشت. اینطور که یکی از کارمندان نمایندگی مذکور میگفت خودرو واژگون شده و چند بار روی زمین غلط زده. 3 نفر سرنشین داشته که هر سه نفر سالم از این خودرو بیرون آمدند. طبق مشاهده خودم هم همانطور که توی عکس هم مشخص هست آسیب به بدنه خودرو شدید بوده ولی فضای داخل ماشین تقریباً آسیبی ندیده بود به طوری که داشبورد، صندلی ها و حتی تریم درها چندان دچار آسیب نشده بودند.ایربگ های جانبی هر دو باز شده بودند ولی ایربگ های جلو باز نشده بودند که احتمالا به این دلیل بوده که ضربه از سمت جانبی به ماشین وارد شده بوده. با وجود آسیب شدید به بدنه ، احتمالاً باز شدن ایربگ های جانبی و بستن کمربند ایمنی توسط سرنشین ها و همچنین اینکه ستونهای ماشین تا حدی مقاومت خودشون رو حفظ کرده بودند باعث شده که سرنشین ها سلامت از ماشین خارج شوند. نوع آسیب های وارده به این ماشین به نظرم به نوعی تایید کننده ستاره های ایمنی اخذ شده توسط آن در موسسه تست تصادف چین هست که این خودرو در انجا 4 ستاره از 5 ستاره اخذ کرده که با توجه به سهل تر بودن تست های این موسسه نسبت به موسسات معتبرتر مثل یوروانکاپ به نوعی نشان دهنده ایمنی متوسط این خودرو هست. عکسها از لینکهای زیر قابل مشاهده است”

بسترن بی 50 ایمنی

اولین تجربه رانندگی با بسترن B50 F – مزدا 6 چینی

اولین تجربه رانندگی با بسترن B50 F – مزدا 6 چینی

کانال خبری دنده 6 بر روی تلگرام

  کانال خبری ، صرفاً بر روی نسخه بروز شده تلگرام کار می کند،می توانید با استفاده از لینک های زیر تلگرام خود را آپدیت کنید.

 لینک آپدیت تلگرام برای اندروید:

‏«Telegram» را در بازار: http://cafebazaar.ir/app/?id=org.telegram.messenger

برای آی‌او‌اس (آیفون و آیپد): https://itunes.apple.com/en/app/telegram-messenger/id686449807?mt=8

تلگرام نسخه دسکتاپ (ویندوز): https://tdesktop.com/win

محتوای مجله دنده 6 با مطالب درج شده در وب سایت متفاوت بوده و برخی اخبار کوتاه و جالب از چهار گوشه صنعت خودروسازی را شامل می شود.

از این که با شما هستیم، خوشحالیم.

 

از سراسر وب
پیشنهاد از

64 دیدگاه

  1. سیروس | اسفند 29, 1394 | لینک نظر

    چه بسیاردوستان عزیزی که درون خودروهای غیرایمن داخلی سازجان عزیزشان راازدست دادند خیلی غم انگیزاست اینجا ست که نداشتن پول به قیمت جان تمام میشود متاسفانه!!

  2. علی جگوار | اسفند 11, 1394 | لینک نظر

    خدا قسمت نکنه تصادف رو
    پدر خانومم چند ماه قبل توی تصادف سمند جونشو از دست داد هر وقت یه خودروی اینطوری میبینم حالم گرفته میشه…
    کاش حداقل خودروهای ایرانی هم این ایمنی نسبی رو میداشتن …