مرسدس-می‌باخ S کلاس

به گزارش دنده 6 ، تنها چند ماه پس از معرفی نسل جدید مرسدس‌بنز S کلاس، اکنون نسخه می‌باخ نشان این خودرو در قالبی مشابه ولی با ویژگی‌های اشرافی بیشتر رونمایی شده تا به مصاف با رولزرویس گوست و بنتلی فلایینگ اسپور برود.

تجربه خاص ملاقات با یک می‌باخ، از ورود به فضای کابین آغاز می­‌شود. درهای بزرگ عقب همچون رولزرویس گوست به صورت برقی و هماهنگ با سامانه پایش نقطه کور باز می‌شود و راننده می‌­تواند از قسمت جلو عملکرد آن‌ها را کنترل نماید.
به لطف افزایش 18 سانتی‌متری فاصله میان محورها نسبت به S کلاس، سرنشینان بخش عقب جای فراوانی برای نشستن دارند. پشتی صندلی‌های عقب نیز بین 19 تا 44 درجه امکان تغییر زاویه دارد، ضمن این‌که با فعال نمودن حالت chauffeur، سرنشین سمت راست عقب می‌­تواند صندلی مقابل خود را به صورت برقی جابجا کند.با پیش‌بینی گرمکن، تهویه، ماساژور با چند عملکرد و گرمکن زیرآرنجی و پوشش داخلی درها، فضای کابین می‌باخ بسیار گرم و راحت خواهد بود. در صورت سفارش پکیج Rear Seat (صندلی عقب) مواردی شامل تریم چوبی، کنسول میانی سرتاسری و میزهای تاشو به فضای عقب افزوده می­‌شود ضمن این‌که محفظه خنک‌کننده نوشیدنی و جام‌های فلزی هم به صورت آپشن قابل نصب خواهد بود.
مرسدس-می‌باخ S580 به پنج صفحه نمایش شامل نمایشگرهای 12.8 اینچی مرکزی و 12.3 اینچی پشت آمپر، دو صفحه نمایش 11.6 اینچی برای سرنشینان عقب و یک تبلت که در کنسول مرکزی عقب جای می‌­گیرد، مجهز شده که همگی به جدیدترین نسل سیستم اطلاعات سرگرمی MBUX متصل هستند.
جلوپنجره‌ای متمایز با میله‌های عمودی و حروف MAYBACH بر بالای آن و حاشیه‌های براق ورودی‌های هوا روی سپر جلو، اولین مواردی است که در برخورد با این مرسدس ویژه جلب نظر می­‌کنند. جزئیات کرومی روی ستون B، حاشیه پنجره‌ها و اطراف شیشه مثلثی عقب نیز دیده می­‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا